Hakkımızda

ONURLU YAPI MARKET

Firmamız 1977 yılında 100 m2 Nalburiye Dükkanı olarak kurulmuş olup; Üçüncü kuşak firması olan Onurlu Yapı Marketleri 45 yıldan itibaren günümüze kadar bahçe, banyo, boya, dekorasyon, demir, elektrik aydınlatma, elektrikli el aletleri, hırdavat ve nalburiye, ısıtma soğutma, inşaat, iş sağlığı ve güvenliği, kapı ve pencere, kırtasiye, kişisel bakım, mutfak, oto, oyuncak, seramik, tesisat ve züccaciye alanlarında 55.000 ürün çeşidiyle faaliyetini sürdürmektedir.

Onurlu Yapı Marketleri 4.700 m2 kapalı satış alanı, 15.000 m2 depolama alanıyla Batı Karadeniz’in En büyük yapı marketi olma özelliğinin yanında 100 personeliyle Bolu şehrimiz için bacasız bir fabrika niteliğindedir.

Misyonumuz müşteri memnuniyetini maksimum derecede sağlayarak perakende ve toptanda müşterimize uygun malzeme tedarik etmek, müşterimizin işini kolaylaştıracak hizmetler sunmak, ev, işyeri, bahçe için ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin bulunurluğunu sağlama çabasındayız.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmetle beraber bilgili ve donanımlı uzman personelimizle tüm alanda müşterilerimize fayda ve yarar sağlama düşüncesi bizim faaliyetimizin ilham kaynağını oluşturmuştur.

Vizyonumuz Bolu’nun bir marka değeri olan Onurlu Yapı Marketlerini perakende mağazacılık sektöründe Ulusal bir markaya dönüşümünü sağlamaktır. Kurumsal iş yapısı ve sadık müşteri portföyünü daha da geliştirerek Bolu’ya mal olmuş Onurlu Yapı Marketini markalaşma yolunda en iyi seviyelere taşıma isteği ve arzusundayız.

Yönetim Kurulu Başkanı

ABDULLAH ONUR